Predané

Predaj 2 izbový byt, ul.Petzvalova

Žilina - Hájik
111.900€
TypPredaj
Rozloha50
Počet izieb2

Ponúkam na predaj 2 izb.byt s loggiou, nachádzajúci sa na 1.poschodí (nie prízemie), na sídlisku Hájik v Žiline.

Dispozícia: dve samostatné izby, kuchyňa s loggiou, chodba, murované jadro, samostatné WC, pivnica. Vchodové bezpečnostné dvere.

Je ihneď obývateľný, zariadenie zostáva, bez tiarch.

Byt sa nachádza na okraji sídliska s pekným výhľadom, blízko prírody, je to obľúbená časť tejto lokality.

Bytový vchod prešiel rekonštrukciou, bezproblémoví susedia, dobré vzťahy.

IMG 0174

Rada vám poradím

Nina Herčková

Tel. č.: 0914 700 389

E-mail: info@ninaherckova.sk

REFERENCIE

Čo o mne povedali

  • Všetko
  • Predaj
  • Prenájom

Pre všetkých, ktorí hľadajú či už nehnuteľnosť alebo sprostredkovanie prenájmu odporúčam pani Herčkovú. Už pri našom prvom stretnutí - môj prvý dojem bol vynikajúci, pretože mala odpovede na všetky aj nepoložené otázky, čo je v tomto svete realít nesmierne dôležité a vypovedá o veľkej profesionalite. A prvý dojem nesklamal, keďže nás pani maklérka previedla celou kúpou bytu ako na červenom koberci (pomohla so všetkým a veľa vecí, ktoré nie sú úplne bežné v iných realitných kanceláriách, vybavila za nás). Vo fáze II. nám do investičného bytu našla do pár dní aj nájomníkov a poskytla nájomnú zmluvu, ktorá naozaj myslí na všetko :)

Marek Kasanický

Pani Herčkovú sme mali možnosť spoznať už dávnejšie ako kupujúci. Veľmi nás oslovil profesionálny prístup a preto bola našou jasnou voľbou aj pri predaji bytu. Opäť všetko prebehlo hladko a rýchlo a pre nás bezstarostne. Stretnutia s pani Herčkovou sú vždy príjemné a klient sa na ňu môže úplne spoľahnúť. Určite odporúčam.

K.Sopková

Pani Herčková, ďakujem veľmi pekne za Váš milý prístup, ochotu a rýchle jednanie. Oceňujem aj pomoc po odovzdaní prenájmu, a to pri vybavovaní ďalších vecí ako je dodatočné dodanie TV, info ohľadom parkovania a pod. Pri rozhodovaní bytu som sa samozrejme okrem bytu samotného, rozhodovala aj na základe jednania s Vami a majiteľom bytu a pôsobili ste na mňa veľmi ochotne a seriózne, čo bolo tiež dôležitým faktorom pri výbere prenájmu.  

Oľga T.

Služby sme dostali v podstate na kľúč a presne to sme potrebovali. Bez zbytočných behaní po úradoch, bez straty pracovného času. Vďaka pani Herčkovej sme boli ušetrení riešiť papiere a pod. Dokonca našla kupcov, ktorým bolo radosť byt predať, lebo viete že ide do dobrých rúk. Dnes je naozaj nezvyčajné sa stretnúť s tak ľudským a pritom profesionálnym prístupom. Hovorím to na základe skúsenosti s maklérmi iných realitných kancelárii v Žiline. Pani Herčkovej nejde len o biznis, pre ňu je dôležitý klient a je to cítiť na jej práci. 

manželia Čorejoví

Pani Herčková, pri porovnaní s našimi skúsenosťami s ostatnými maklérmi vieme povedať, že ku svojej práci pristupujete maximálne zodpovedne a férovo. O byte ste vedeli prakticky toľko ako keby ste ho sama vlastnili a teda neboli nám spomenuté len tie pekné stránky bytu ale zároveň ste spomenuli už pri prehliadke aj potenciálne komplikácie, ktoré by mohli niektorých záujemcov odradiť. Veľmi si ceníme, to ako ste boli s pani majiteľkou dohodnuté pri výbere z uchádzačov o nájom a teda, že to nebolo štýlom "kto skôr príde, ten skôr melie" lebo každý máme cez pracovný týždeň iné povinnosti a nie vždy sa dá byť všade. Váš prehľad v nájmoch sa napríklad ukázal aj pri Vašom odporúčaní pre pani majiteľku aby zabezpečila internet do bytu, čo viem potvrdiť, že nebýva všade samozrejmosť a je to iba komplikácia navyše (hlavne keď sú rôzne viazanosti u operátorov a zmluva je povedzme na rok). Taktiež veľmi oceňujeme Vašu dostupnosť, návrh zmluvy sme riešili v piatok, dávno po pracovnej dobe, a nejaké pripomienky sme mali aj v sobotu a nemali ste problém nám odpovedať. Celkovo sme veľmi spokojní a vďační, že sme mohli s Vami spolupracovať a veríme, že s prípadnými dotazmi/problémami ktoré sa môžu v budúcnosti naskytnúť sa môžeme na Vás opäť obrátiť.

 

p. Janik s priateľkou

Nemám viac čo dodať, len veľké ĎAKUJEM za úžasný prístup, rýchlu a super zvládnutú prácu pani Ninky. Naozaj si veľmi cením jej ochotu a spôsob, akým mala všetko pod kontrolou, keďže žijem v zahraničí a nebola som až tak k dispozícii, zvládla to na 120%. Ak budem raz opäť potrebovať realitné služby, tak len cez pani Ninku.

Denisa Kleis

S p. Herčkovou sa veľmi dobre spolupracovalo, bola ochotná, milá a presná. Keďže v čase predaja bytu mal náš synček len 2 mesiace, vždy sa ochotne prispôsobila našim možnostiam. Veľmi mi aj preto pomohlo, že vybavovala všetky úrady a ja som sa mohla venovať malému :) Ďakujeme!!!

Manželia Kapustoví

So spoluprácou s pani Herčkovou sme boli veľmi spokojní. V prvom rade nás milo prekvapilo jej veľmi príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, profesionálny prístup k práci a ochota vychádzať v ústrety. Nakoľko bývame v inom meste, veľmi nám pomohlo, že pani maklérka všetko potrebné vybavila za nás. Sme radi, že sme náhodou narazili na pani Herčkovú a prenájom našej nehnuteľnosti sme zverili jej. Ďakujeme.

manželia Milanoví

Radi by sme sa poďakovali pani maklérke Nine Herčkovej za jej služby pri kúpe. Naša situácia bola o to komplikovanejšia, že majiteľka bytu žije v zahraničí. Vďaka nasadeniu maklérky, ktorá bola neskutočne ústretová bez ohľadu na deň i čas a o všetkom nás vždy informovala. Jej nevyčerpateľná energia a optimizmus nakoniec vyústili v úspešnú kúpu nášho vysnívaného bytu, za čo jej ešte raz ďakujeme a do budúcna prajeme veľa spokojných zákazníkov. 

Peter Chodelka

Chtěla bych tímto moc poděkovat za excelentní práci paní Herčkové při prodeji mého bytu v Žilině. Po celou dobu prodeje byla bezchybně připravena a současně se mi plně věnovala a poskytovala potřebné informace. Paní Herčková vynaložila maximální úsilí pro uskutečnění úspěšného prodeje bytu v této nelehké době pandemie a navíc komplikací, že trvale žiju v Čechách. Hodně oceňuji nejen snahu, projevenou empatii ale i vysoce profesionální přístup. Ještě jednou moc děkuji.

Daniela Zemanová

Na pani Herčkovú sme sa s manželkou obrátili so žiadosťou o pomoc pri prenájme bytu. Vystupovanie pani Herčkovej je veľmi profesionálne. Zistila aké sú naše predstavy a ďalej už pracovala úplne samostatne a rýchlo až do konečného prezentovania výsledkov a ponuky nájomníkov. Radi jej služby v budúcnosti opäť využijeme. 

manželia Zoričákoví

Pani Herčková, na Vašej práci nemáte čo vylepšovať. Bola som veľmi spokojná. Vaše vystupovanie je veľmi profesionálne a zároveň priateľské a ústretové. Nedivím sa, že prenajímateľ Vám dôveruje a necháva výber klientov na Vás. Ešte raz ďakujem, stretnutia s Vami boli príjemné. 

pani Syptáková s rodinou

Chcela by som opäť poďakovať za skvelú spoluprácu. Po predchádzajúcej dobrej skúsenosti pri predaji bytu, som sa na ňu tentokrát obrátila s prenájmom bytu na Vlčincoch. Opäť to bola dobrá voľba, pani Herčková nesklamala - ústretovosť, výborná komunikácia, rýchle jednanie. V budúcnosti, keď budem potrebovať realitné služby, obrátim sa opäť na pani maklérku a rovnako budem odporúčať svojim kolegom a známym. 

Daniela Gréčová

Ochota, znalosť, cit pre detail,  estetickosť a ústretovosť,  to je to najhlavnejšie čo pani Nina má a využíva pri svojej práci. Som nesmierne spokojná, že som si vybrala na predaj bytu práve ju. Celý proces od nafotenia až po zavkladovanie prebehli bez akýchkoľvek problémov a naozaj rýchlo. Tak isto jej služby využijem aj pri kúpe ďalšej nehnuteľnosti. Každému určite vrelo odporúčam túto realitnú maklérku. 

Katarína Hulinová

Veľká vďaka pani Nine Herčkovej za spoluprácu pri predaji bytu. Seriózna maklérka s ľudským a férovým prístupom, s akým som sa pri realitných makléroch doteraz nestretla. 

Iweth

Veľmi profesionálny, nadštandardný prístup s dôrazom na flexibilné a promptné jednanie, či už ohľadom našich požiadaviek, pomoci s administratívou alebo poskytnutia podkladov potrebných pre dokončenie kúpy nehnuteľnosti. Ďakujem pani Herčková, určite sa ozvem aj v budúcnosti. 

Peter Ďurana

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.